Nazirlərin rayonlarda vətəndaşları qəbul cədvəli açıqlanıb –QRAFİK

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2024-cü ilin iyul ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu Cədvəli açıqlanıb.

 

 

S/n Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumunun rəhbəri Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulun keçirildiyi

gün

1. Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri

Rəşad Nəbiyev

Ağsu Ağsu, Kürdəmir, İsmayıllı, Şamaxı, Qobustan 01
2. Baş prokuror

Kamran Əliyev

Lerik Lerik, Lənkəran, Astara 03
3. Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

Xaçmaz Xaçmaz, Şabran 04
4. Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

Göygöl Göygöl, Daşkəsən 05
5. “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

Oğuz Oğuz, Qəbələ 05
6. “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Azər Məmmədov

Masallı Masallı, Yardımlı 05
7. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Ramin Məmmədov

Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Ağstafa, Qazax 09
8. Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

Neftçala Neftçala, Şirvan, Salyan, Hacıqabul 11
9. Baş prokuror

Kamran Əliyev

Daşkəsən Daşkəsən, Göygöl, Samux, Kəlbəcər 12
10. Mədəniyyət naziri

Adil Kərimli

Gədəbəy Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax 12
11. Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Mürsəl İbrahimov

Sumqayıt Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Cəbrayıl, Qubadlı, Şuşa, Zəngilan 12
12. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Rövşən Rzayev

Biləsuvar Biləsuvar, Cəbrayıl 15
13. Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

Quba Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı 18
14. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri

Qoşqar Təhməzli

Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi) Ağdam, Ağcabədi, Bərdə, Tərtər, Laçın 18
15. İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

Şəki Şəki, Qax 18
16. Baş prokuror

Kamran Əliyev

Qusar Qusar, Quba, Xaçmaz 19
17. Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

Muxtar Babayev

Şəki Şəki, Qax 19
18. Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

Xaçmaz Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən 19
19. İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

Balakən Balakən, Zaqatala 19
20. Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Şahin Bağırov

Qax Qax, Şəki, Zaqatala 19
21. Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

Şabran Şabran, Xaçmaz 19
22. Ədliyyə naziri

Fərid Əhmədov

Qusar Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən 22
23. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Ramin Məmmədov

Masallı Masallı, Cəlilabad, Yardımlı 23
24. Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

Mingəçevir Mingəçevir, Gəncə, Naftalan, Yevlax, Ağdaş, Goranboy, Göygöl, Samux 26
25. Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

Göygöl Göygöl, Daşkəsən 26
26. Kənd təsərrüfatı naziri

Məcnun Məmmədov

Zaqatala Zaqatala, Balakən, Qax 26
27. Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

Samux Samux, Gəncə, Kəlbəcər 26
28. Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin sədri

Zaur Mikayılov

Şirvan Şirvan, Hacıqabul 26
29. “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

Quba Quba, Qusar 26

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

 

 

 

Əvvəlki məqalə

Dərs saatlarının bölgüsündə sertifikatlaşdırma balı nəzərə alınacaq

Sonrakı məqalə

Aİ ilə Ukrayna arasında təhlükəsizlik zəmanətləri sazişi imzalandı